#ЗолотіРуки
Сервіс пошуку майстрів для вирішення побутових потреб
Як працюють #ЗолотіРуки
Обираєте перевіреного спеціаліста
Телефонуєте та замовляєте послугу
Спеціаліст зв'язується з вами
Ми знаємо, що українці - золоті люди з золотими руками
Завзяті підприємці, уважні господарі, креативні майстри. Будь-яка робота нам до плеча. А значить, щоб ми не робили: капітальний ремонт, шпаківню, смачний сніданок або селфі, все у нас обов'язково вийде краще!

Інженерна сантехніка VALTEC любить золоті руки. Історія цього міцного союзу
побудована на повазі до працьовитих людей, віртуозної майстерності, сміливості
брати на себе відповідальність за кращий результат.

Ми знаємо, як зробити так, щоб вдома було тепло, комфортно і затишно. Хочете водяну теплу підлогу на кухні або радіаторний кран? У нас є готові рішення. Любите, коли кожна деталь викликає естетичну насолоду і ще й легко встановлюється? Так, це до нас.
Шукаєте #ЗолотіРуки?
Компанія VALTEC представляє сервіс #ЗолотіРуки. Тут представлені кращі майстри, які зможуть допомогти вам вирішити будь-які побутові потреби та звільнити час для рідних і близьких
Про компанію VALTEC
Бренд «VALTEC» створений кращими спеціалістами у сфері інженерної сантехніки в Італії. Розробка асортименту продукції компанії здійснювалась з урахуванням специфічних умов експлуатації інженерних систем в Україні.

Після уважного вивчення усіх переваг та недоліків продукції представленої різними виробниками, компанія «VALTEC S.R.L». створила власний асортимент конкурентоспроможної продукції. При цьому виробничі потужності компанії для зниження вартості та збереження високих технічних характеристик продукції були розташовані на деяких підприємствах в Китаї, Туреччині та Італії.

Made on
Tilda