Про компанію VALTEC
VALTEC: краща інженерна сантехніка в Україні
Бренд «VALTEC» створений кращими фахівцями в області інженерної сантехніки в Італії. Розробка асортименту компанії здійснювалася з урахуванням специфічних умов експлуатації інженерних систем в Україні.

Після уважного вивчення усіх переваг та недоліків продукції представленої різними виробниками, компанія «VALTEC S.R.L». створила власний асортимент конкурентоспроможної продукції. При цьому виробничі потужності компанії для зниження вартості та збереження високих технічних характеристик продукції були розташовані на кількох підприємствах в Китаї, Туреччині та Італії.

Вперше високоякісна продукція бренду «VALTEC», що складається в основному з трубопроводів, які використовуються для монтажу систем водопостачання та опалення, а також комплектуючих елементів була представлена на ринках інженерної сантехніки України в 2003 році. Нова інженерна сантехніка, завдяки технічним перевагам і доступній вартості, в перший же рік стала користуватися великим попитом.
10 років сервісної гарантії
Продукція бренду «VALTEC» понад 14 років продається в Україні. За цей час вона продемонструвала бездоганні результати в найскладніших умовах експлуатації. Постійна робота над поліпшенням створюваних конструкцій і ретельний аналіз в лабораторіях на виробництвах дали можливість встановити більш тривалий термін гарантії на всю продукцію, що випускається компанією.

До 2015 року практично всі вироби «VALTEC», мали максимальну гарантію терміном до 7 років. Опитування клієнтів, ретельний аналіз стану інженерної сантехніки, яка була в активній експлуатації кілька років, а також масштабні випробування продукції показали, що компанія «VALTEC S.R.L.» може дати гарантію і на більш тривалі терміни.

Керівництвом було прийнято рішення про поступовий перехід з 01 січня 2015 року на 10-річний гарантійний термін для більшої частини вироблених конструкцій і комплектуючих елементів. А на деяку продукцію, таку як посилені крани серії «PERFECT» термін гарантії був збільшений до 15-ти років.

Документом, що підтверджує гарантію, встановлену виробником, став талон певного зразка. Він є невід'ємною частиною техпаспортів будь-яких виробів бренду «VALTEC», зразки яких представлені на сайті: www.valtec.ua.
Асортимент
Асортимент комплектуючих елементів для систем водопостачання та опалення виробництва «VALTEC S.R.L.» представлений:
- Трубами з полімерних матеріалів;
- Сталевими нержавіючими системами трубопроводів;
- Трубами і фітингами з поліпропілену;
- Монтажними матеріалами та інструментами;
- Обтискними та прес-фітингами;
- Циркуляційними насосами;
- Трубами, зшитими з поліетилену;
- Мембранними баками та автоматикою;
- Кульовими кранами з латуні;
- Системами «тепла підлога»;
- Різьбовими фітингами і колекторами;
- Лічильниками води.
Доступність та оперативність
Продукція «VALTEC» представлена мінімум у 10 000 супермаркетах сантехніки, спеціалізованих магазинах та інших торгових точках, розташованих у всіх регіонах України. Тому купити її нескладно в будь-якому населеному пункті. Наявний повністю укомплектований запас на основному складі розташованому в Києві, чітко продумана логістика і широка мережа дилерів дозволяють забезпечити всіма необхідними комплектуючими об'єкт будь-якого масштабу і складності.
Затребуваність
Популярність бренду «VALTEC» підтверджується великими обсягами продажів. Нашими клієнтами тільки за останній рік було куплено 40 мільйонів погонних метрів метало-полімерної труби!

Продукція «VALTEC» - широко затребувана в Україні. Її часто використовують під час проведення будівельних і ремонтних робіт в приватних домогосподарствах та квартирах, а також в промисловому будівництві. Інженерна сантехніка цього бренду є фактично в кожній квартирі столиці та інших населених пунктах.
Досягнення
З моменту створення компанія «VALTEC S.R.L.» бере активну участь в спеціалізованих виставках, що проводяться в Києві і областях України, а також великих промислових європейських центрах в Німеччині та Італії.
Надійність
Ретельно налагоджене регулювання процесів виробництва і постійний контроль якості продукції дарують впевненість у бездоганній роботі виготовлених конструкцій протягом усього зазначеного в супроводжуючій документації експлуатаційного терміну.
Технічна підтримка
Правильне використання сантехнічних виробів бренду «VALTEC» докладно описано в супровідній та допоміжній технічній документації. Дотримання рекомендацій дозволить якомога довше зберегти технічні характеристики навіть після тривалої і активної експлуатації інженерної сантехніки.

Крім основної продукції клієнтам компанії «VALTEC S.R.L.» доступні розрахунково-графічні програми «Valtec C.O.» і «Valtec H2O», розроблені фахівцями фірми «Sankom».
Каталог продукції компанії VALTEC
Контакти
З усіх питань щодо продукції VALTEC звертайтесь до Центру інформації для клієнтів
Телефони
+38 044 503-91-03
+38 044 503-91-04
Адреса
Киїівська обл., Києво-Святошинський р-н,
с. Тарасовка, вул. Київська, 77/2

Ресурс "Золоті руки" http://zolotiruky.com/ є інформаційним.
Компанія VALTEC не несе ні прямої, ні опосередкованої відповідальності за якість товарів та послуг, що надаються підрядниками, інформація про яких розміщена в каталозі майстрів. Рекомендуємо всім замовникам послуг співпрацювати з підрядниками тільки за умови укладення письмового договору.
Made on
Tilda